کانکس

نورگیر

سقف حیاط خلوت

طلق پلی کربنات

سقف پاسیو

درب اتوماتیک کرج

درب اتوماتیک کرج (1)

دوشنبه, 21 دی 1394 12:04

درب اتوماتیک کرج

نوشته‌شده توسط

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای: در مکان های شلوغ ، پرتردد و پر رفت و آمد مانند بانک ها ، بیمارستان ها ، استادیوم ها ورزشی ، فرودگاه ها ،پاساژ و مراکز تجاری و … از درب اتوماتیک شیشه ای اسلاید استفاده  می شود.
درب اتوماتیک کشویی  ریلی: درب اتوماتیک کشویی نوعی از درب است که به صورت ریلی بازو بسته می شود
    درب اتوماتیک لولایی: از پر طرفدار ترین درب اتوماتیک می باشد که در پارکینگ خانه ، باغ و ویلا دارای سیستم لولائی است که درب  بطرف داخل پارکینگ با  بطرف بیرون باز می شوند.
    درب اتوماتیک پارکینگ بازویی : درب بازکن های اتوماتیک هم برای درب های ریلی هم برای درب های لولایی وجود دارند که به دو دسته الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم می شوند.
    درب اتوماتیک تلسکوبی :نوعی از درب اتوماتیک چهارلنگه است  که در ورودی های معمولی نصب شده و بصورت کشویی باز می شود و تفاوت آن در عرض دهنه ورودی ساختمان می باشد.
    درب اتوماتیک گردان :گونه درب ها به صورت گرد بوده و به شکل 2 باله 3 باله یا 4 باله طراحی می شوند و با نوع حرکت چرخشی تا حد زیادی از به هدر رفتن اانرزی جلوگیری می نماید.
    درب اتوماتیک بازویی : درب اتوماتیک بازویی این قابلیت را دارد که در تمامی درب ها استفاده شود و با هزینه ای مناسب درب های معمولی را به نوعدرب اتوماتیک تبدیل نمود.

کرکره برقی

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net