کانکس

نورگیر

سقف حیاط خلوت

طلق پلی کربنات

سقف پاسیو

درب اتوماتیک سکشنال و کاربرد آن

درب اتوماتیک سکشنال و کاربرد آن 
کاربرد درب اتوماتیک سکشنال اکثرا برای مراکز صنعتی، کارخانه ها، تعمیرگاه ها، پارکینگ ها ، کارگاه ها، منازل شخصی، باشگاه های ورزشی، نمایشگاه ها،.... می باشد.   به خصوص برای گاراژهای کوچک که مسیرعبور اتومبیل کمی دارند بسیار مناسبند.

درب اتوماتیک سکشنال  باتوجه به ویژگی هایی که دارند برای بازو بسته شدن متوالی برای پارکینگ های پرتردد نیز بسیار مناسب می باشند. سیستم محرکه این درب ها می تواند به انواع سیستم های کنترل ورودی وصل گردد

درب اتوماتیک سکشنال دارای  قطعاً یکی از ایمن ترین انواع درب های پارکینگی هستند زیرا پانل های آن دارای ساختار مستحکم می باشند

 

.ساختار پانل های درب اتوماتیک سکشنال  سکشنال استیل می تواند به صورت ورق دو رو گالوانیزه و که دارای یک هسته عایق است، ساخته شود که  ضخامت آنها بین 2 تا 5/4 سانتیمتر است  که ویژگی عایق بودن را داراست.

به دلیل داشتن فنر تعادل در مکانیزم محرکه درب اتوماتیک سکشنال ، خلاص کردن موتورو استفاده دستی از آن صرف نظر از اندازه درب، آسان است.

 از جمله این تجهیزات امنیتی سیستم ضد برخورد با مانع می باشد که سبب متوقف کردن درب وعملیات بازگرداندن درب در صورت حضور مانع می گردد. همچنین دارای عملیات بسته شدن اتوماتیک و دو سرعته می باشد.

درب اتوماتیک سکشنال دارای سیستم ضد سقوط anti drop  نیز می باشند که در شرایطی که فنرها و کابل ها عمل نکنند ، از سقوط درب و صدمات احتمالی ناشی از آن جلوگیری کند. توجه کنید که اگر گاراژ شما تعدادی (شاه تیر زیر سقفی) دارد باید بررسی کنید که آیا خط سیر می تواند بر روی سقف قرار گیرد یا خیر. دورتادور  درب اتوماتیک سکشنال طوری آب بندی شده است تا از ورود گرد و غبار و آلودگی، موش ها، باران .. به فضای داخل پارکینگ جلوگیری کنند.

درب اتوماتیک سکشنال می توانند در دهانه ورودی با ابعاد کوچک تا خیلی بزرگ  نصب گردند و قابلیت نصب برای ابعاد زیاد مانند 10 متر عرض و 8 متر ارتفاع و حتی بیشتر بدون هیچ مشکلی  را دارا می باشند.

کرکره برقی

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net