کانکس

نورگیر

سقف حیاط خلوت

طلق پلی کربنات

سقف پاسیو

درب اتوماتیک اسلاید

درب اتوماتیک اسلاید

درب اتوماتیک اسلاید نوعی از درب اتوماتیک شیشه ای است که به صورت اسلاید بازوبسته می شود و به درب اتوماتیکاسلایدینگ نیز شهرت دارد در ساخت آناز شیشه های سکوریت با ایمنی بالا استفاده می شود که در صورت شکستگی هر متر مربع از آن به ۱۲۰۰ قطعه کوچک تقسیم می شود

و به صورت شیشه های معمولی نمی پاشد فضای بازشوی مناسبی را ارائه می نماید و فضای کمتری را اشغال می کند از این درب اتوماتیک با عنوان درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیز یاد می شود که منظور همین نوع درب است و هیچ تفاوتی در ظاهر و ساخت آن وجود ندارد.دلیل نام گذاری آن بهدرب اتوماتیک کشویی بیشتر به دلیل حالت کشویی باز شدن آن است. .
درب اتوماتیک اسلاید یا اسلایدینگ اسمی است ک به درب اتوماتیک شیشه ای اسلاید داده شده است این درب ها به حالت اسلاید باز می شوند و دلیل اصلی نام گذاری آن ها همین است. گاهی به این درب ها درب اتوماتیک کشویی نیز گفته می شود اما نام صحیح و تخصصی ان ها درب اتوماتیک اسلاید است هیچ نوع تفاوتی در ساختار یا شکل آن ها وجود ندارد و تنها تفاوت اسمی است که به آن نسبت می دهند که برخی به یک نوع و برخی دیگر به نوعی دیگر نام گذاری کرده و می شناسند.
درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی و ادارات و سازمانها قرار می گیرند
مانع مناسبی برای جلوگیری از ورود هوای بیرون از ساختمان به داخل ساختمان است و در مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی می کند؛
درب اتوماتیک شیشه ای، می توانند بهترین نوع خوش آمدگویی به مراجعین شما باشند.
مناسب جهت فروشگاه ها،ورودی مراکر تجاری،هتل ها،ادارات مرکزی،مجتمع های مسکونی لوکس،ورودی ساختمان های لوکس و...

کرکره برقی

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net